معرفی برین چوب اصفهان

ISOFAMPVC

 برین چوب اصفهان عرضه کننده محصولاتی من جمله:

  • انواع نوار لبه پی وی سی در سایز و رنگ بندی مختلف با برند تکنوپل، ایزوفام، بلونی و کریستال
  • انواع تیغ اره و ابزارآلات ماشین های CNC با برند (لایتز)Leitz ، آردن(Arden)، اونسی Onci
  • انواع چسب گرانول با برندهای کولانتی Collanti، فرو(Fero) و لومیناک(Luminak)
  • انواع چسب قالبی با برندهای یووات Jowat
  • ابزارآلات صنایع چوب با برند رونیکس Ronix
  • یراق آلات صنایع چوب انواع لولا، ریل، پیچ ام دی اف و .....

نوار pvc

جهت پوشش مقاطع برش کاری شده از مصنوعات چوبی توسط دستگاههای لبه چسبان می باشد.
پوشش مقاطع قطعات، به منظور جلوگیری از نفوذ رطوبت و خوردگی از ویژگی های کارآمد و بسیار مهم این نوع نوار لبه میباشد . ضمناً صاف و صیقلی شدن مقاطع مصنوعات چوبی با استفاده از نوار لبه مانع بروز آسیب های احتمالی برای افراد در محیط های مسکونی و اداری می گردد.
نوار لبه PVC تکنوپل، ایزوفام، بلونی و کریستال در انواع تک رنگ ، طرح چوب و براق با کیفیت بسیار مرغوب در ضخامت های 1 و 2 میلی متر و عرضهای 19، 21، 28، 35 ، 54 میلیمتر و سایر سایز های درخواستی مورد نیاز صنایع چوب کشور تولید میگردد .
قابلیت ویژه نوار لبه برندهای فوق تطبیق رنگ بی نظیر ورق ها با نوار های تولیدی بوده که در نتیجه ، مصنوعات چوبی تولید شده با این محصولات از لحاظ هما هنگی رنگ رویه و مقاطع قطعات ، زیبایی چشمگیری خواهند داشت .
شرکت تکنوپل و ایزوفام قادر است با توجه به امکانات موجود در خطوط تولید نوار لبه خود ، برای انواع طرح های مورد نیاز مشتریان ، بر اساس طرح و رنگ دلخواه ایشان ، نوار لبه مورد نیاز را تولید نماید.از مشتریان ، بر اساس طرح و رنگ دلخواه ایشان ، نوار لبه مورد نیاز را تولید نماید

فروشگاه برین چوب اصفهان عرضه کننده چسب گرانول با کیفیت و قیمت مناسب با برندهای کولانتی(Collanti)، یووات ( Jowat) ، چسب لومیناک(Luminak)، چسب فرو(Fero)  و چسب هنکل در بسته بندی سطلی و کیسه ای می باشد. چسب Jowat محصول کشور آلمان و چسب کولانتی (Collanti) محصول کشور ایتالیا و چسب های لومیناک و فرو محصول ایران می باشد. برای آشنایی بیشتر با خصوصیات این نوع چسب ها به قسمت معرفی محصول مراجعه نمایید.

 ضمناً گزینه ای مناسب و با کیفیت از چسب قالبی با برند Jowat و لومیناک برای دستگاههای لبه چسبان با این نوع مخزن آماده تحویل می باشد.

آخرین محصولات

لوگو همکاران