برین چوب اصفهان فعالیت خود را از سال 1384 در استان اصفهان با عرضه انواع ماشین های صنایع چوب من جمله لبه چسبان، دورکن و سی ان سی از برندهای فیماک FIMAC، فلدر FELDER و بیسه  BIESSE و انواع ماشین های ویروتکس) لبه چسبان دستی، جاقفل زن و ...) آغاز نمود. در ادامه با توجه به نیاز تجهیزات فوق به مواد اولیه و همچنین ابزارآلات مرغوب، مواد اولیه چون چسب های مخصوص ماشین های لبه چسبان برند یووات(JOWAT) و کولانتی(COLLANTI) و همچنین ابزار مرغوب ویژه ماشین­های صنعتی شامل انواع تیغ اره و ابزارهای اورفرز و سی ان سی برند لایتز(Leitz) و آردن (Arden) برای مشتریان ارائه نمود.

فروشگاه برین چوب اصفهان در سال 1389 اقدام به عرضه نوار لبه پی وی سی با برند تکنوپل در استان اصفهان و شهرستان های اطراف نمود. نوار تکنوپل در ایران و توسط شرکت سپاهان پلیمر تولید می شود. نوار لبه فوق با کیفیت و قابل رقابت با سایر محصولات می باشد، فروشگاه برین چوب اصفهان نمایندگی محصول فوق را در استان اصفهان بعهده دارد.

همچنین در جهت جلب رضایت مشتری فروشگاه برین چوب اصفهان امکان عرضه نوار لبه با عرض ها و ضخامت مورد نیاز مشتری در دو نوع ساده و طرح دار را به صورت کاملا سفارشی فراهم نموده است.

هدف فروشگاه برین چوب اصفهان عرضه محصولات با برندهای تجاری معتبر، کیفیت و قیمت  مناسب و همچنین جلب رضایت مشتریان می باشد.

 در حال حاضر برین چوب اصفهان عرضه کننده محصولاتی من جمله:

  • انواع نوار لبه پی وی سی در سایز و رنگ بندی مختلف با برند تکنوپل، ایزوفام فیپلاست
  • انواع تیغ اره و ابزارآلات ماشین های CNC با برند (لایتز)Leitz ، آردن(Arden) و CMT
  • انواع چسب گرانول با برندهای کولانتی Collanti، فرو(Fero) و لومیناک(Luminak)
  • انواع چسب قالبی با برندهای یووات Jowat