برین چوب اصفهان فعالیت خود را از سال 1384 در استان اصفهان با عرضه انواع ماشینهای صنایع چوب من جمله لبه چسبان، دورکن و سی ان سی از برندهای فیماک FIMAC، فلدر FELDER و بیسه  BIESSEو انواع ماشین های ویروتکس) لبه چسبان دستی، جاقفل زن و ......) آغاز نمود. در ادامه با توجه به نیاز تجهیزات فوق به مواد اولیه و همچنین ابزارآلات مرغوب، مواد اولیه چون چسب های مخصوص ماشین های لبه چسبان مارک یووات(Jowat)  و همچنین ابزار مرغوب ویژه ماشین های صنعتی شامل انواع تیغ اره و ابزارهای اورفرز و سی ان سی مارک لایکو Leuco روانه بازار نمود.
در ادامه فعالیت فروشگاه برین چوب اصفهان در سال 1389 اقدام به عرضه نوار لبه پی وی سی با برند فیپلاست در استان اصفهان و شهرستان های اطراف نمود. نوار فیپلاست در ایران و توسط شرکت برین پلاست تولید می شود. نوار لبه فوق با کیفیت و قابل رقابت با محصولات اروپایی می باشد و برین چوب اصفهان نمایندگی انحصاری محصول فوق را در استان اصفهان بعهده دارد. از آنجایی که نوار لبه ی فیپلاست با مواد اولیه ی وارداتی از اروپا و تکنولوژی روز اروپا تولید می شود، قابل رقابت با محصولات اروپایی موجود می باشد و با این حال برین چوب اصفهان عرضه کننده نوار لبه فیپلاست قیمت های رقابتی را جهت رفاه حال مشتری پیشنهاد می دهد. همچنین در جهت جلب رضایت مشتری فروشگاه برین چوب اصفهان امکانعرضه نوار لبه با عرض ها و ضخامت مورد نیاز مشتری در دو نوع ساده و طرح دار را به صورت کاملا سفارشی فراهم نموده است.
هدف فروشگاه برین چوب اصفهان عرضه محصولات با برندهای تجاری معتبر، کیفیت و قیمت  مناسب و همچنین جلب رضایت مشتریان می باشد.
در حال حاضر با توجه به نرخ بالای تمام شده قیمت ارز و همچنین تعهد شرکت مبنی بر عرضه ماشین های صنعت چوب با کیفیت و نه ماشین های وارداتی با کیفیت پایین بعضا چینی،  عرضه ماشین آلات در فروشگاه برین چوب اصفهان محدود بوده و به سفارش مشتری انجام می پذیرد. در حال حاضر برین چوب اصفهان عرضه کننده محصولاتی من جمله:
1-    انواع نوار لبه پی وی سی در سایز و رنگ بندی مختلف با برند های تکنوپل، ایزوفام، کیماک و بلونی
2-    انواع تیغ اره و ابزارآلات ماشین های CNC با برند Leitz ، Leuco و CMT
3-    انواع چسب گرانول با برندهای کولانتی Collanti، یووات Jowat و مچ MATCH
4-    انواع چسب قالبی با برندهای یووات Jowat و فیپلاست Fiplast
5-    انواع ماشین های صنایع چوب به سفارش مشتری می باشد.